ŽUPNE OBAVIJESTI - SVETA OBITELJ ISUSA MARIJE I JOSIPA - 29.12.2019.

Kroz ovaj tjedan slavimo:

Ponedjeljak: šesti dan božićne osmine

Utorak: sv. Silvestar I, papa i Stara Godina

Srijeda: SVETA MARIJA BOGORODICA, NOVA GODINA I DAN MIRA,  svetkovina

Četvrtak: Sv. Bazilije i sv. Grgur Nazijanski, bisk. i crk. naučitelji

Petak: Presveto Ime Isusovo.

Danas u Crkvi slavimo blagdan Svete Obitelji: Isusa, Marije i Josipa. Večeras poslije večernje mise Božićni koncert u našoj crkvi ima naš župni zbor i FRAMA. Pozivamo vjernike da podrže naše zboraše.

U utorak je Stara Godina, Silvestrovo. Misa zahvalnica je u 18 sati. 15 minuta prije večernje mise je pobožnost na čast sv. Ante, a nakon mise prigodno klanjanje.

U srijedu je svetkovinu Svete Marije Bogorodice, Nova Godina i Dan Mira. Mise su u našoj crkvi u 10 i 18 sati.

U petak je prvi petak u mjesecu i prilika za ispovijed prije jutarnje i večernje mise.

U nedjelju, pred svetkovinu Bogojavljenja, na misi u 18 sati biti će blagoslov vode i soli. Blagoslovljenu vodu možete ponijeti u svoje domove u bočicama koje ćete donijeti od kuće.

Ako još netko želi blagoslov obitelji jer nisu bili kod kuća u redovitom terminu neka se jave u sakristiju ili u župni ured.

Od tiska imamo: Božićni broj Glasa koncila, Mali Koncil za djecu, Živo Vrelo, Naša Ognjišta, Veritas…