ŽUPNE OBAVIJESTI - 28. NEDJELJA KROZ GODINU - 13.10.2019.

Utorak: Sv. Terezija Avilska, djevica i crkv. naučiteljica

Srijeda: Sv. Margareta Matija Alacoque, djevica

Četvrtak: Sv. Ignacija Antiohijski, biskup i mučenik

Petak: SVETI LUKA, blagdan

Subota: Sv. Petar Alkantarski, prezbiter

Kroz mjesec listopad pozivamo vjernike na molitvu krunice pola sata prije večernje mise. Krunica je u 18.30,  misa u 19 sati.

Ured za mlade naše nadbiskupije i Hrvatsko nadzemlje organiziraju susret za mlade koji će se održati u Velikoj dvorani Nadbiskupskog sjemeništa. Početak susreta je u srijedu u 20.30 sati na temu „Obraćenje“. Gost predavač je fra Ante Vučković.

U petak je blagdan sv. Luke koji se svečano slavi na Kocunaru kao zaštitnik župe. Raspored trodnevnice i misa imate na oglasnoj ploči.

Iduće nedjelje u Crkvi slavimo „Misijsku Nedjelju“ . Kroz ovaj tjedan molimo za misije i misionare a u nedjelju sva prikupljena milostinja ide za potrebe misija.

Kroz ovaj mjesec „40 dana za život“ pozivaju vjernike na post i molitvu za nerođene. Vrijeme posta i molitve traje do 03. 11. ove godine.

Tisak: novi brojevi: Glasa koncila, Mali Koncil za djecu, Veritas, Živo Vrelo, Naša Ognjišta…