ŽUPNE OBAVIJESTI - NEDEJELJA MUKE GOSPODNJE – CVJETNICA - 28.03.2021.

Danas slavimo Cvjetnicu koja nas uvodi u Veliki tjedan i otajstvo muke, smrti i uskrsnuća Gospodinova.

U utorak je 3. utorak pobožnosti sv. Anti. Krunica počinje u 18.30 sati. Svetu misu u 19 sati predslavi don Šime Doljanin, bolnički kapelan. Nakon mise je prigodno klanjanje Presvetom Oltarskom Sakramentu. Prije i za vrijeme mise biti će prigoda za sv. ispovijed.

Misa Večere Gospodnje je u četvrtak u 19 sati.

Obredi Velikog petka, čitanje Muke, obred ljubljenja Križa i pričest počinju u 19 sati.

Vazmeno bdijenje u subotu počinje u 21 sat. Nakon mise će biti blagoslov hrane.

U ponedjeljak, utorak i srijedu ispovijed je od 18 -19 sati.

Ispovijed na Veliki četvrtak i Veliki petak je od 10 do 12 sati kroz jutro te od 16.30 do 18.30 sati kroz popodne. Na Veliku subotu ispovijed je od 9 do 12 sati.

Župni ured neće raditi u Vazmenom trodnevlju (četvrtak i petak) te na Uskrsni ponedjeljak.

Svete mise na svetkovinu Uskrsa su po nedjeljnom rasporedu 8.30 10, 11.30 te u 19 sati. Nakon jutarnjih misa imamo blagoslov hrane.

Od tiska imamo novi broj Glasa Koncila…