ŽUPNE OBAVIJESTI - 25. NEDJELJA KROZ GODINU - 22.09.2019.

Ponedjeljak: Sv. Pio iz Pietrelcine, prezbiter

Četvrtak: Sv. Kuzma i Damjan, mučenici

Petak: Sv. Vinko Paulski, prezbiter

U ovom tjednu počinje i službeno župna kateheza i pripreme za sakramente Prve svete Pričesti i Krizme. Susreti za grupu krizmanika su ponedjeljkom u 20.30 sati. Susreti za pripravnike na Krizmu su petkom u 20.30 sati. Susreti za prvopričesnike su subotom u 9 i 10 sati. Susreti za ministrante i dječju zbor su subotom u 10 sati. Susreti za Framu su četvrtom u 20.30 sati. Susreti za četvrtkaše počinju u listopadu.

U utorak u 20 sati naš nadbiskup mons. Marin Barišić predvodi misno slavlje u našoj crkvi povodom početka nove Katoličke malonogometne lige. Na misi će biti oko 150 mladih iz dvadesetak župa, a među njima i naša nogometna ekipa MNK Sv. Ante. Molimo sve igrače koji nastupaju za našu ekipu da dođu na vrijeme i uključe se u domaćinstvo ovog susreta na kojem će svirati i pjevati VIS ABBA.

Do kraja ovog mjeseca vjernici mogu obnoviti kumstva za Afriku. Školovanje za osnovnu školu iznosi 50, za srednju100 i za fakultet 300 eura. Primamo nova kumstva od vjernika koji se žele uključiti u akciju. Ako netko uplati nakon rujna u kumstva se uključuje za iduću 2020./2021: školsku godinu.

U subotu 19. listopada, u Mariji Bistrici se održava Šesti nacionalni susret štovatelja Božjeg Milosrđa. Više informacija imate na oglasnoj ploči.

Tisak: novi brojevi: Glasa koncila, Živo Vrelo, Mali Konci- MAK za djecu, Naša Ognjišta i Veritas.