ŽUPNE OBAVIJESTI - GODINA MAJČINSTVA - 29. NEDJELJA KROZ GODINU - 21.10.2018.

Ponedjeljak: Sv. Ivan Pavao II, papa

Utorak: Sv. Ivan Kapistranski, prezbiter

Srijeda: Sv. Antun Marija Claret, biskup

Danas u Crkvi slavimo Misijsku Nedjelju. Crkva se sjeća svih misionara i moli za ustrajnost u misijskom poslanju. Osim molitve sva prikupljena milostinja na nedjeljnim misama ide za potrebe misija.

Kroz ovaj mjesec u crkvi imamo Listopadske pobožnosti. Molitva krunice je prije večernje mise u 18.30 sati a misa u 19 sati.

U ponedjeljak je susret krizmanika, pripravnika za krizmu i roditelja u našoj crkvi u 20.30 sati. Priprava za sakrament Krizme traje kroz dvije godine u 1. i 2. razredu srednje škole.

U utorak je pobožnost sv. Anti 15 minuta prije večernje mise a nakon mise klanjanje Presvetom Oltarskom Sakramentu. Krunica počinje u 18.15 sati.

U srijedu je susret za roditelje prvopričesnika u 19.30 sati u vjeronaučnoj dvorani našeg samostana.

Iduće subote na nedjelju nastupa zimsko računanje vremena. Večernja misa u iduću nedjelju biti će u 18 sati. Ostale mise po redovitom rasporedu u 9, 10 i 11.30 sati.

Tisak: novi brojevi: Glasa koncila, Veritas, Živo Vrelo, MAK- Mali Koncil za djecu.