ŽUPNE OBAVIJESTI - GODINA MAJČINSTVA - BIJELA NEDJELJA I NEDJELJA BOŽANSKOG MILOSRĐA - 08.04.2018.

Ponedjeljak: BLAGOVIJEST, navještenje Gospodinovo

Srijeda: Sv. Stanislav, biskup i mučenik

Petak: Sv. Martin I, papa i mučenik

Završili su uskrsni odmori od škole i počele redovite aktivnost za djecu u školi i na vjeronauku. Pozivamo djecu da dolaze na redovite susrete kroz tjedan u župi.

U utorak je 4. utorak pobožnosti sv. Anti. Krunica počinje u 18.30 sati. Misno slavlje je u 19 sati i nakon mise prigodno klanjanje Presvetom Oltarskom Sakramentu. Prije i za vrijeme mise biti će prigoda za sv. Ispovijed.

U četvrtak se na Rivi organizira prosvjed protiv Istanbulske konvencije u 18 sati. Pozivamo vjernike da podrže ovaj prosvjed i zaštite obiteljske i vjerske vrijednosti u odgoju djece i zaštiti majki. U našoj crkvici sv. Trojice organizira se prigodno klanjanje Presvetom Oltarskom Sakramentu za uspjeh prosvjeda protiv Istanbulske konvencije i za uspješan Hod za život koji će biti održan u našem gradu.

Tisak: novi brojevi: Glasa koncila-Uskrsni broj, Mali Koncil za djecu, Živo Vrelo, Brat Franjo.