ŽUPNE OBAVIJESTI - GODINA MAJČINSTVA - NEDJELJA USKRSNUĆA GOSPODINOVA - USKRS - 01.04.2018.

U ovom tjednu slavimo VAZMENU OSMINU.

Sutra na Uskrsni ponedjeljak mise u našoj crkvi su u 8 i 19 sati.

Na Uskrsni utorak je 3. utorak pobožnosti sv. Anti. Krunica počinje u 18.30 sati. Misno slavlje je u 19 sati i nakon mise prigodno klanjanje Presvetom Oltarskom Sakramentu. Prije i za vrijeme mise biti će prigoda za sv. Ispovijed.

Na Uskrsni utorak članovi naše Franjevačke mladeži imaju jednodnevno hodočašće u Međugorje. Polazak i okupljanje je ujutro u 5.30 sati.

Povodom 50. obljetnice kanonizacije prvog hrvatskog sveca Sv. Nikole Tavelića organizira se hodočašće „Nikolinom Bosnom“. Jednodnevno hodočašće biti će 29. travnja ove godine. Polazak je rano ujutro u Kraljevu Sutjesku na susret svih hodočasnika i molitvu. U katedrali u Sarajevu svetu misu u 18 sati predvodi kard. Vinko Puljić. Nakon mise je povratak u Split. Prijaviti se možete do kraja tjedna.

U ovom tjednu nema škole i župnog vjeronauka!

Iduće nedjelje u Crkvi slavimo Bijelu Nedjelju i Nedjelju Božanskog Milosrđa.

Tisak: novi brojevi: Glasa koncila- Uskrsni broj, Mali Koncil za djecu, Živo Vrelo, Svjetlo Riječi i Veritas.

Svima Vama dragi vjernici, mi franjevci sa Poljuda želimo SRETAN I BLAGOSLOVLJEN USKRS i uskrsne blagdane. A svim našim suradnicima i dobročiniteljima hvala na pomoći i suradnji.