ŽUPNE OBAVIJESTI - GODINA MAJČINSTVA - NEDJELJA MUKE GOSPODNJE - CVJETNICA - 25.03.2018.

Danas slavimo Cvjetnicu koja nas uvodi u Veliki tjedan i otajstvo muke, smrti i uskrsnuća Gospodinova.

Danas nastupa i ljetno računanje vremena. Večernja misa je u 19 sati. Večernje mise kroz tjedan su u 19 sati, osim subotom kada nema večernje mise. Vrijeme rada župnog ureda u ponedjeljak, utorak, četvrtak i petak poslijepodne je od 17-18.30 sati.

U utorak je 2. utorak pobožnosti sv. Anti. Krunica počinje u 18.30 sati. Misno slavlje u 19 sati i nakon mise prigodno klanjanje  Presvetom Oltarskom Sakramentu. Prije i za vrijeme mise biti će prigoda za sv. Ispovijed.

Misa Večere Gospodnje s obredom pranja nogu je u četvrtak u 19 sati.

Obredi Velikog petka s procesijom oko samostana počinju u 19 sati.

Vazmeno bdijenje u subotu počinje u 21 sat. Nakon mise je blagoslov hrane.

Ispovijed na Veliki četvrtak i Veliki petak je od 10 do 12 sati kroz jutro te od 15.30 do 17.30 sati kroz popodne. Na Veliku subotu je kroz jutro od 9 do 12 sati.

Župni ured neće raditi u Vazmenom trodnevlju: četvrtak i petak, i na Uskrsni ponedjeljak.

Svete mise na svetkovinu Uskrsa su po nedjeljnom rasporedu 9, 10, 11.30 te u 19 sati. Nakon jutarnjih misa imamo blagoslov hrane.

Od tiska imamo novi broj Glasa Koncila, Mali Koncil-MAK za djecu, Živo Vrelo, Svjetlo riječi.