ŽUPNE OBAVIJESTI - GODINA OČINSTVA - 24. NEDJELJA KROZ GODINU 17.09.2017.

Kroz ovaj tjedan slavimo:

Ponedjeljak: Sv. Josip Kupertinski, prezbiter

Srijeda: Sv. Andrija Kim Taegon i drugovi, mučenici

Četvrtak: SV. MATEJ, apostol i evanđelist - BLAGDAN

Subota: Liturgija kvatri, za svećenička i redovnička zvanja

Danas relikvije tijela sv. Leopolda Mandića dolaze u Split. U Svetište Gospe od Pojišana tijelo dolazi u oko 18 sati. Raspored misa, bdijenja i molitvi od večernjih sati do sutra ujutro imate na oglasnoj ploči. Potičemo vas da svojim dolaskom i molitvom iskažete poštovanje našem hrvatskom svecu.

U župi su počele redovite aktivnosti za ove skupine po danima:

Ponedjeljak: sportska grupa kod Bilog Asa u 21 sat

Srijeda: krizmanici u 20 i 21 sat

Četvrtak: FRAMA u 20. 30 sati

Petak: pripravnici za Krizmu u 20 sati, župni zbor u 20 sati

Subota: prvopričesnici u 9 i 10 sati, dječji zbor u 11 sati, ministranti u 10 sati.

Iduće nedjelje na misi s djecom u 10 sati imamo zaziv Duha Svetoga za početak školske i vjeronaučne godine.

U četvrtak je blagdan sv. Mateja, apostola i evanđelista koji se svečano slavi u župi na Ravnim Njivama. Raspored trodnevnice i misa na blagdan imate na oglasnoj ploči.

U našoj župi imamo 50 vjernika za kumstva djece u Africi. Kumstvo se ostvaruje  uplatom za jednogodišnje školovanje osnovaca 50 € a srednjoškolaca 100 €. Mogu se uključiti i novi kumovi.

Tisak: novi brojevi:Glasa koncila, Živo Vrelo, MAK - Mali Koncil za djecu,Kana, Veritas…