ŽUPNE OBAVIJESTI - ŠESTA NEDJELJA USKRSA - 17.05.2020.

Kroz ovaj tjedan u Crkvi slavimo:

Ponedjeljak: Sv. Feliks Kantalicijski, redovnik

Srijeda: SV. BERNARDIN SIJENSKI, prezbiter

Četvrtak: UZAŠAŠĆE GOSPODINA ISUSA KRISTA

Petak: Sv. Rita, redovnica

Kroz mjesec svibanj imamo svibanjsku pobožnost molitve krunice u 18.30 sati, pola sata prije večernje mise. Pozivamo vas na večernju krunicu i misu.

Kroz ovo vrijeme župni ured radi od ponedjeljka do petka od 17-18.30 sati.

U utorak je 10. utorak pobožnosti sv. Anti. Mise su u 7 i  19 sati.  Večernji program započinje u 18.30 sati krunicom na čast sv. Ante, nakon mise je klanjanje Presvetom Oltarskom sakramentu. U slučaju lijepog vremena večernji program će biti ispred naše crkve.

U crkvici Sv. Trojice ponedjeljkom i srijedom nastavljamo s molitvom krunice za mlade i malo starije.

U našu crkvu su stigle nove klupe. Još ih otplaćujemo i molimo vjernike da se uključe u ovu akciju prema svojim mogućnostima. U planu nam je i uređenje prezbiterija, prostora oko oltara. Hvala svim dobročiniteljima koje ćemo upisati u kroniku župe i samostana, a one koji su darovali cijeli iznos za jednu klupu označit ćemo prigodnom pločicom s njihovim podatcima.

Tisak: dvobroj Glasa Koncila, Brat Franjo i Živo Vrelo. Tisak se nalazi kod svijeća u klaustru samostana.