VAŽNA OBAVIJEST!

Poštovani župljani, vjernici, štovatelji sv. Ante!

Sukladno naputku otaca biskupa Hrvatske biskupske konferencije privremeno zatvaramo crkvu na Poljudu kao i župnu crkvu sv. Trojice.

Sve se svete mise, slavlja sakramenata (krštenja, vjenčanja, ispovijed), sakramentala, pučke pobožnosti (Put križa, 13. utoraka sv. Anti), župna slavlja i drugi događaji i svi sastanci otkazuju do daljnjega, kako unutar zatvorenih prostora tako i na otvorenim prostorima.

Za potrebe osobne molitve upućujemo vas na molitvu pred kipom sv. Ante u perivoju naše crkve gdje, kao i do sada, možete upaliti svijeće.

Ovim putem vas želimo obavijestiti da će sve upisane misne intencije biti izvršene svakog dana u 7.00 sati kada možete biti povezani u molitvi s nama kod svojih kuća.

Župni ured također neće raditi do daljnjega, a za pastoralne potrebe molimo da se javite župniku fra Tomislavu Hrstiću

na telefon: 021 381 377,

mobitel:  091 364 1449

Moleći zagovor sv. Ante i Blažene Djevice Marije, Zdravlja bolesnih, u Gospodinu vam želimo Mir i Dobro!