ADVENTSKI UGOĐAJ I VAN RIVE Pogledajte kako je ovog vikenda bilo na Poljudu

Adventsko vrijeme pokrenulo je mnoge na intenzivnije druženje na otvorenom u blagdanski uređenom prostoru. Poneko od takvih nose i humanitarnu notu, a ono organizirano na splitskom Poljudu ovog vikenda zasigurno je bilo takvo. Mladi iz župe sv. Trojice, okupljeni kao FRAMA Poljud (franjevačka mladež), dašak adventskog ugođaja priredili su ovu subotu i nedjelju ispred crkve Sv. Ante. Subotnji program obilježilo je svečano paljenje prve adventske svijeće na velikom vijencu pred crkvom, a u nedjelju održan je koncert župnog vokalno-instrumentalnog sastava „Abba“.

Pročitajte više na Dalmacija Danas: www.dalmacijadanas.hr/adventski-ugodaj-i-van-rive-pogledajte-kako-je-ovog-vikenda-bilo-na-poljudu  © dalmacijadanas.hr