ŽUPNE OBAVIJESTI - GODINA MAJČINSTVA - TRINAESTA NEDJELJA KROZ GODINU - 1.7.2018.

Utorak: SV. TOMA, apostol

Srijeda: Sv. Elizabeta Portugalska,

Četvrtak: SV. ĆIRIL, monah i METOD, biskup,zaštitnici Europe

U utorak je pobožnost sv. Anti 15 minuta prije večernje mise a nakon mise klanjanje Presvetom Oltarskom Sakramentu.

U petak je prvi petak u mjesecu i prilika za ispovijed prije jutarnje i večernje mise.

Idućeg vikenda na stadionu Poljud održava se ULTRA, glazbeni festival za mlade na kojem se očekuje preko 100 tisuća mladih. Osim snažne glazbe ovaj festival je glasan i po svojim porukama s kojima ste se mogli upoznati prošlih godina. Sačuvajte svoj mir, djecu i mlade u dobro od negativnih utjecaja.

Naša nadbiskupija organizira zahvalno hodočašće u zagrebačku katedralu povodom 20 godina od drugog pastoralnog pohoda sv. Ivana Pavla II Hrvatskoj. Hodočašće će biti u subotu, 13. listopada. Biti će posjet Krašiću, misa u zagrebačkoj katedrali u 16 sati i praizvedba oratorija mo. Šime Marovića „Slobodan u istini - Alojzije Stepinac mučenik“ u 19 sati. Prijave su do kraja rujna u župnom uredu.

Tisak: novi brojevi: Glasa koncila, Veritas, Naša Ognjišta…