ŽUPNE OBAVIJESTI - GODINA MAJČINSTVA - ČETVRTA NEDJELJA USKRSA - 22.04.2018.

Ponedjeljak: Sv. Juraj, mučenik

Utorak: Sv. Fidel Sigmarigenski, prezbiter i mučenik

Srijeda: SV. MARKO EVANĐELIST, blagdan

Četvrtak: Bl. Jakov Zadranin, redovnik

Petak: Bl. Ozana Kotorska, djevica

Subota: Sv. Ljudevit Marija Grignion

Danas u Crkvi slavimo „Nedjelju Dobrog Pastira“. Slavimo Dan svećeničkih i redovničkih zvanja i pozivamo vjernike na molitvu za svoje svećenike, redovnike, redovnice, bogoslove, sjemeništarce i Bogu posvećene osobe.

U utorak je 6. utorak pobožnosti sv. Anti. Krunica počinje u 18.30 sati. Misno slavlje je u 19 sati i nakon mise prigodno klanjanje Presvetom Oltarskom Sakramentu. Prije i za vrijeme mise biti će prigoda za sv. Ispovijed.

Udruga Dalmacija za život u Velikoj dvorani Nadbiskupskog sjemeništa organizira prigodnu tribinu. U srijedu 25. travnja s početkom u 20 sati na tribini sudjeluju dr. Željka Markić, dr. Aljoša Hočevar i dr. Josip Markotić. Tribina nosi naslov „40 godina legalnog pobačaja, koliko još?" Ulaz je slobodan.

Tisak: novi brojevi Glasa koncila, Živo Vrelo, Brat Franjo…